title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Aleksandra Listkowska

  Lekarz Dentysta 

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego   z doswiadczeniem w stomatologii zachowawczej i endodoncji .  Doświadczenie zgobyte w kraju i zagranicą  podczas licznych szkoleń stosuje w codziennej pracy .Bardzo dobry kontakt z pacjętem sprawia że  każda wizyta jest miłym wspomnieniem .

 • Magdalena Lewicka

  Lekarz Dentysta ,  Chirurg stomatologiczny  - Implantolog

  Absolwentka Akademi Medycznej  w Warsawie ,wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgicznych, najtrudniejsze przypadki  atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Wieloletnie doświadczenie  zdobyte w kraju i zagranicą  w dziedzinie  chirurgii i implantologi wykorzystuje w codziennenj pracy z pacjentami.  

 • Krzysztof Skoczek

  Lekarz Stomatolog Protetyk

  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego specjalność to stomatologia zachowawcza, protetyka i stomatologia estetyczna. Dewizą doktora jest, aby każdy pacjent kończąc wizytę był w pełni zadowolony.

 • Ewa Małyszek -Krasnodębska 

  Lekarz Dentysta

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest optymistką, pełną poczucia humoru. Dla każdego pacjenta ma czas, każdego spokojnie wysłucha i udzieli profesjonalnej pomocy.Jest wspaniałym fachowcem, stosującym najnowsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii zachowawczej.  

 • Szczepan Stelmach

  Lekarz Dentysta

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięty, do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Jest pasjonatem ortodoncji , stosującym najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie stomatologii. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach w kraju i zagranicą, poszerzając swoją wiedzę ortodontyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywa w renomowanych warszawskich klinikach stomatologicznych.Lekarz  certyfikowany do pracy w ststemie aparatów lingwalnych -INCOGNITO. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic Society.

   

   

 • Katarzyna Chmielewska

  Lekarz Stomatolog Ortodonta

  Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku przygody ze stomatologią swoją przyszłość wiązała również z ortodoncją. Stale  poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych specjalistów. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych stosując najnowsze metody leczenia. Jej cierpliwość, dokładność i precyzja pozwalają upiększać uśmiechy pacjentów i gwarantować trwałe rezultaty leczenia.

 • Gielniewska Dagmara

  Lekarz Stomatolog Protetyk

  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, z dużym doświadczeniem w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki,  skutecznie radząca sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Lecząca szybko i bezboleśnie. Ma bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem, dzięki czemu cieszy się wsród nich ogromnym uznaniem. Potrafi sprawić, że na następną wizytę pacjenci przychodzą bez strachu i niepewności. 

   

 • Joanna Łuniewska 

  Lekarz Dentysta 

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Najwięcej  satysfakcji przynoszą jej wyzwania w postaci trudnego leczenia kanałowego (endodoncja).  Bardzo cierpliwa i wyrozumiała, z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego przypadku. Jej wewnętrzna energia udziela się pacjentom, zawsze uśmiechnięta, "zaraża" optymizmem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje  uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą. Jest autorką wielu publikacji na temat stomatologii. Obecnie w trakcie pisania pracy doktorskiej.

 • Katarzyna Naumowska

  Lekarz Dentysta

  Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie.  Odbyła wiele kursów  i szkoleń  o tematyce stomatologicznej i ogólno medycznej w Polsce i  zagranicą. Po studiach  pracowała w Genewie  w prestiżowej klinice , gdzie poznała  wysokie standardy leczennia . Ukończyła kurs endodontyczny  wypełniania kanałów metodą  termiczną , pośrednią ( onlay) i bezpośrednią    Vodo Koldental . Stomatologia to jej pasja , dlatego  wolne weekendy poświęca na rozwój w tym kierunku , ponieważ chce leczyć swoich pacjentów tak , jak sama chciałaby być leczona , kompleksowo i starannie .

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: