title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Adam Jakimiak

  Lekarz Dentysta ,  Chirurg stomatologiczny  - Implantolog

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, po zakończeniu studiów rozpoczął studia doktoranckie oraz pracę w Szpitalu Klinicznym. Autor i opiekun wielu prac naukowych i publikacji dotyczących atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Zdobywca nagród i wyróżnień na konferencjach i kongresach w kraju i za granicą. Dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz opiekun Studenckiego Koła Naukowego, z zakresu Chirurgii Stomatologicznej.

 • Marta Nowak

  Lekarz Stomatolog 

  Absolwentka Warszawskiego Uniwerystetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i protetyce estetycznej.Ma bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Jest miłą i komunikatywną osobą, wyróżniającą się wyjątkową delikatnością i troską o pacjenta. Profesjonalne leczenie i sympatyczna osobowość powodują, że jest lekarzem polecanym przez pacjentów.

 • Krzysztof Skoczek

  Lekarz Stomatolog Protetyk

  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego specjalność to stomatologia zachowawcza, protetyka i stomatologia estetyczna. Dewizą doktora jest, aby każdy pacjent kończąc wizytę był w pełni zadowolony.

 • Borawska Marta

  Lekarz Stomatolog

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest optymistką, pełną poczucia humoru. Dla każdego pacjenta ma czas, każdego spokojnie wysłucha i udzieli profesjonalnej pomocy. Jest wspaniałym fachowcem, stosującym najnowsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii zachowawczej.

 • Szczepan Stelmach

  Lekarz Dentysta

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięty, do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Jest pasjonatem ortodoncji , stosującym najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie stomatologii. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach w kraju i zagranicą, poszerzając swoją wiedzę ortodontyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywa w renomowanych warszawskich klinikach stomatologicznych.Lekarz  certyfikowany do pracy w ststemie aparatów lingwalnych -INCOGNITO. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic Society.

   

   

 • Katarzyna Chmielewska

  Lekarz Stomatolog Ortodonta

  Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku przygody ze stomatologią swoją przyszłość wiązała również z ortodoncją. Stale  poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych specjalistów. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych stosując najnowsze metody leczenia. Jej cierpliwość, dokładność i precyzja pozwalają upiększać uśmiechy pacjentów i gwarantować trwałe rezultaty leczenia.

 • Gielniewska Dagmara

  Lekarz Stomatolog Protetyk

  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, z dużym doświadczeniem w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki,  skutecznie radząca sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Lecząca szybko i bezboleśnie. Ma bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem, dzięki czemu cieszy się wsród nich ogromnym uznaniem. Potrafi sprawić, że na następną wizytę pacjenci przychodzą bez strachu i niepewności. 

   

 • Anna Warmińska - Bem

  Lekarz Stomatolog

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, jest bardzo lubiana zarówno przez naszych najmłodszych pacjentów jak i tych trochę starszych. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała, z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego przypadku. Jej wewnętrzna energia udziela się pacjentom, zawsze uśmiechnięta, "zaraża" optymizmem.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: