title=
(22) 119 08 66
Jesteś obecnie w:
 • Sposoby na wybielanie zębów

  Olśniewająco białe zęby to z pewnością efekt, jakiego pożądają wszyscy. To nie tylko symbol zdrowia, ale również piękna. To wyjątkowa wizytówka, dzięki której jesteśmy odbierani przez innych pozytywniej, a i my sami mamy lepszą samoocenę, czujemy się pewniej. Zatem wzmacnia to nie tylko nasze zdrowie fizycznie, ale również psychicznie. Jak osiągnąć taki efekt? Przedstawiamy parę sposobów na wybielenie nie do końca idealnych odcieniem zębów.
   

  Co wpływa na kolor naszego uzębienia?

  Otóż już samo usunięcie kamienia potrafi zrobić różnicę. Kolory zębów wahają się od bieli, przez kość słoniową, odcień szaroniebieski aż do żółtobrunatnych. Niejednokrotnie zdarzają się nawet przypadki, że jedna osoba posiada parę różnych odcieni zębów. Kolor naszego uzębienia jest przede wszystkim zależny od genów. To one w dużej mierze decydują o tym, czy mamy naturalnie śnieżnobiały uśmiech, czy jednak musimy na niego zapracować. Co więcej, również z wiekiem kolor zębów się zmienia. Nasza dieta nie jest także bez winy. Palenie papierosów, picie herbaty lub kawy w dużych ilościach zdecydowanie niekorzystnie wpływa na odcień naszych zębów.
   

  Jak skutecznie wybielić zęby?

  Oto parę sposobów na wybielenie naszego uzębienia:
  1. Zdjęcie kamienia nazębnego w gabinecie dentystycznym.
  2. Używanie past wybielających przy myciu zębów.
  3. Wybielanie za pomocą specjalnych pasków, lakierów lub żeli.
  4. Stosowanie nakładki wybielającej przy pomocy dentysty.
  5. Wybielanie przy użyciu specjalistycznej lampy w gabinecie dentystycznym.
  6. Wybielanie przez maskowanie.
   
  Jeśli jesteś zainteresowany rozjaśnieniem koloru swoich zębów, więcej szczegółów na temat dostępnych i najbardziej skutecznych metod dowiesz się odwiedzając nasz gabinet dentystyczny w Ząbkach. Nasz doświadczony, sprawdzony dentysta odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Pomoże również dopasować najodpowiedniejszą metodę w uzyskaniu wymarzonego efektu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Flo-Dental
projekt i wykonanie: