USTALAMY WSPÓLNIE PLAN LECZENIA

Największym problemem gnębiącym naszą służbę zdrowia jest bezosobowe podejście do pacjenta, chorzy czują się w przychodniach obco, mają wrażenie, że lekarzy nie interesują ich problemy. Nasz zespół lekarzy całkowicie odrzuca podobną filozofię leczenia, każdy odwiedzający przychodnię Flo-dental może liczyć na staranną, indywidualną opiekę.

 

Po zgłoszeniu się do kliniki nasi pacjenci mogą liczyć na bezpłatną pełną poradę lekarską. Każdy lekarz dentysta w zakresie swoich kompetencji dokona przeglądu i poinformuje Państwa o możliwościach rozwiązania problemu. Wspólnie z Państwem ułoży plan leczenia. W przypadku, gdy sytuacja wymaga specjalistycznej porady, pacjenci zostaną skierowani do odpowiednich lekarzy: protetyka, implantologia, chirurga czy ortodonty.

 

Nasi pacjenci mają gwarancję otrzymania pełnej indywidualnej diagnozy, która pozwoli Państwu na spokojne przemyślenie i wybranie najlepszej dla siebie metody leczenia. Zapewniamy miły nastrój, kompetentne porady, każdy nasz pacjent jest dla nas najważniejszy.

Copyright © flo-dental.pl

Projekt i realizacja mal.net.pl