NASI LEKARZE

Zadbamy o Twój piękny uśmiech

Magdalena Lewicka

Lekarz Dentysta, Chirurg stomatologiczny - Implantolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie ,wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgicznych, najtrudniejsze przypadki atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą w dziedzinie chirurgii i implantologii wykorzystuje w codziennenj pracy z pacjentami.

Wioleta Romanik

Lekarz Dentysta Ortodonta

Jest Absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ortodoncja to jej pasja i zamiłowanie. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym. Kwalifikacje zdobyte w kraju i zagranicą w renomowanych lecznicach stale poszerza na praktycznych szkoleniach . Zajmuje sie ortodoncją dzieci i dorosłych . „To uśmiech daje nam pewność siebie , wiem jak bardzo jest ważny dla moich pacjentów”=mówi . W swojej pracy stosuje nowatorskie rozwiazania ortodontyczne , które przynoszą spektakularne efekty.

Szczepan Stelmach

Lekarz Dentysta - Master of Science in Lingual Orthodontics

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawsze uśmiechnięty, do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Jest pasjonatem ortodoncji , stosującym najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie stomatologii. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach w kraju i zagranicą, poszerzając swoją wiedzę ortodontyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywa w renomowanych warszawskich klinikach stomatologicznych.Najnowszym osiągnięciem Doktora jest ukończenie specjalistycznych studiów w dziedzinie ortodoncji lingwalnej na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu (Włochy) i uzyskanie tytułu Master of Science in Lingual Orthodontics. Obecnie jest też w trakcie studiów podyplomowych w dziedzinie dermatologii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society, American Association of Orthodontists oraz World Federation of Orthodontists.

Krzysztof Skoczek

Lekarz Stomatolog Protetyk

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego specjalność to stomatologia zachowawcza, protetyka i stomatologia estetyczna. Dewizą doktora jest, aby każdy pacjent kończąc wizytę był w pełni zadowolony.

Dagmara Gielniewska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, z dużym doświadczeniem w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki, skutecznie radząca sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Lecząca szybko i bezboleśnie. Ma bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem, dzięki czemu cieszy się wsród nich ogromnym uznaniem. Potrafi sprawić, że na następną wizytę pacjenci przychodzą bez strachu i niepewności.

Patrycje Dubois

Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Najwięcej satysfakcji przynoszą jej wyzwania w postaci trudnego leczenia chirurgicznego lub kanałowego (endodoncja). Bardzo cierpliwa i wyrozumiała, z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego przypadku. Jej wewnętrzna energia udziela się pacjentom, zawsze uśmiechnięta, "zaraża" optymizmem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą.

Małgorzata Chibowska

Lekarz Dentysta

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. W przychodni ma wyrobioną "markę". Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozwiązać każdy problem szybko i bezboleśnie. Szeroko polecana przez swoich pacjentów.

Aleksandra Listkowska

Lekarz Dentysta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z doświadczeniem w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą podczas licznych szkoleń. Zdobyte doświadczenie stosuje w codziennej pracy. Bardzo dobry kontakt z pacjentem sprawia,że każda wizyta jest miłym wspomnieniem.

Copyright © flo-dental.pl

Projekt i realizacja mal.net.pl